FARMINA TEAM BREEDER CAT Light 10kg Zobacz większe

CEVA DOUXO Pyo Szampon 200ml

Nowe

Pianka regulująca mikroflorę skóry.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
  • szampon z chlorheksydyną dla psów
  • reguluje mikroflorę skóry
  • z fitosfingozyną, chlorheksydyną i klimbazolem
  • wzmacnia rolę ochronną skóry
  • działa przeciwłojotokowo
  • tworzy nawilżającą barierę ochronną sierści


STOSOWANIE:
Zmoczyć sierść i skórę letnią wodą, polać szamponem całą powierzchnię ciała i dokładnie rozprowadzić. Delikatnie masować, aż do wytworzenia piany, spłukać. Czynności powtórzyć, pozostawić szampon na sierści i skórze przez 5-10 minut, dokładnie spłukać.
Częstotliwość stosowania: Zwykle stosuje się 2-3 razy w tygodniu przez okres 3-4 tygodni, a następnie 1 raz w tygodniu. W celu uzyskania lepszego efektu zaleca się stosować w połączeniu z DOUXOPYO Mikroemulsją.
Stosowanie szamponu w połączeniu z DOUXOPYO Mikroemulsją F: Przez 1-szy tydzień myć szamponem co 2-gi dzień, a przez następne 2 tygodnie spryskiwać mikroemulsją co 3 dni.
Stosowanie w celu przeciwdziałania nawrotom: Myć szamponem 1 raz w miesiącu oraz 1 raz w tygodniu spryskiwać DOUXOPYO Mikroemulsją.SKŁAD:
INCI: AQUA, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, DECYL GLUCOSIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PROPYLENE GLYCOL, CLIMBAZOLE, TRIETHANOLAMINE, PHENOXYETHANOL, CHLORHEXIDINE, PARFUM, SALICYLOYL PHYTOSPHINGOSINE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID.
NIE ZAWIERA PARABENÓW.

Produkty powiązane