VITAKRAFT DOG Heart-Breakers Softleys kurczak 55g Zobacz większe

CEVA DOUXO Seborrhoea Pianka 200ml

Nowe

Pianka przeciwłojotokowa dla psów i kotów.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
  • pianka dla psów i kotów
  • działa przeciwłojotokowo
  • zawieta fitosfingoze (naturalny składnik naskórka)
  • poprawia wygląd sierści
  • stosowanie wzmacnia skórę regulując jej gospodarkę
  • ogranicza nieprzyjemny zapach skóry


STOSOWANIE:
Przed użyciem wstrząsnąć. Wyszczotkować sierść w kierunku przeciwnym do układającego się włosa. Nałożyć piankę na rękę i łagodnie wcierać w sierść w kierunku przeciwnym do jej ułożenia, aż do kontaktu pianki ze skórą. Wcierać preparat stopniowo miejsce po miejscu dodając regularnie pianki, aż do umycia całej powierzchni ciała. Wysuszyć na wolnym powietrzu. Z psem należy spacerować, a kota pozostawić w klatce w celu unknięcia wycierania się o ziemię lub przedmioty. Wyszczotkować. Umyć ręce po kontakcie z pianką.
DOUXO Seborrhea Piankę należy stosować w połączeniu z DOUXO Seborrhea Szamponem.
Zalecany schemat stosowania:
Dla wzmocnienia:  piankę należy użyć 3-go i 6-go dnia od zastosowania szamponu. 8-go dnia umyć ponownie szamponem. Cykl mycia należy powtórzyć jeszcze dwukrotnie.
Dla podtrzymania efektu: piankę należy użyć 8-go, 15-go i 22-go dnia od zastosowania szamponu. Cykl mycia należy powtarzać regularnie 1 raz w miesiącu.
 

SKŁAD:
AQUA, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, CAPRYL/CAPRAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM LACTATE, PANTHENOL, BUTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE, PARFUM, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT, PHYTOSPHINGOSINE HCL.
NIE ZAWIERA PARABENÓW.Produkty powiązane