Mr. SMELL Kot 500ml Zobacz większe

Mr. SMELL Kot 500ml

Nowe

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu kotów w różnym wieku z dowolnych powierzchni twardych i miękkich. Pomaga w zwalczaniu odruchu znaczenia terenu przez koty.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

  • preparat do usuwania nieprzyjemnego zapachu
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii bioenzymatycznej eliminuje kwas moczowy, który jest głównym składnikiem moczu
  • produkt ulega całkowitej biodegradacji i jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • likwiduje nieprzyjemny zapach moczu fretek, świnek morskich, chomików, królików i innych zwierząt domowych z powierzchni twardych i miękkich


Mr. Smell to seria preparatów przeznaczonych do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu zwierząt domowych oraz plam moczu z dowolnych powierzchni twardych i miękkich. Produkty Mr. Smell pomagają też zwalczać odruch znaczenia terenu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii bioenzymatycznej eliminują kwas moczowy, który jest głównym składnikiem moczu. Wszystkie produkty z serii Mr. Smell ulegają całkowitej biodegradacji i są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.


ZALETY:
- skuteczność
- nowoczesna bioenzymatyczna technologia
- bezpieczeństwo
- przyjemny świeży zapach
 

SPOSÓB UŻYCIA:
Usunąć widoczne zanieczyszczenia. Dokładnie spryskać miejsce o nieprzyjemnym zapachu. Odczekać do wyschnięcia. W razie potrzeby powtórzyć.
Przed pierwszym użyciem preparatu należy sprawdzić trwałość koloru na powierzchni w mało widocznym miejscu
 

SKŁAD:
Aqua, PEG/PPG-27/30, Copolymer, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, Sodium Benzoate

Produkty powiązane