MR. SMELL Sofa i dywan 500ml Zobacz większe

MR. SMELL Sofa i dywan 500ml

Nowe

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania plam z moczu z dywanów, mebli tapicerowanych i innych powierzchni miękkich. Skuteczny w likwidacji zarówno świeżych, jak i bardzo starych plam.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

  • preparat do usuwania nieprzyjemnego zapachu
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii bioenzymatycznej eliminuje kwas moczowy, który jest głównym składnikiem moczu
  • produkt ulega całkowitej biodegradacji i jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • usuwanie plam z moczu (świeżych i starych plam) z dywanów, mebli tapicerowanych i innych powierzchni miękkich


Mr. Smell to seria preparatów przeznaczonych do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu zwierząt domowych oraz plam moczu z dowolnych powierzchni twardych i miękkich. Produkty Mr. Smell pomagają też zwalczać odruch znaczenia terenu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii bioenzymatycznej eliminują kwas moczowy, który jest głównym składnikiem moczu. Wszystkie produkty z serii Mr. Smell ulegają całkowitej biodegradacji i są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.


ZALETY:
- skuteczność
- nowoczesna bioenzymatyczna technologia
- bezpieczeństwo
- przyjemny świeży zapach
 

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed pierwszym użyciem preparatu należy sprawdzić trwałość koloru na powierzchni w mało widocznym miejscu. Usunąć widoczne zanieczyszczenia. Spryskać zabrudzone miejsce zwracając uwagę, aby preparat dokładnie pokrył również brzegi plamy. Pozostawić na kilka minut, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbka w celu usunięcia pozostałości zanieczyszczeń. W razie potrzeby czynność powtórzyć. W przypadku starych plam preparat należy zostawić na kilka godzin, zabezpieczając folią przed wyschnięciem.
Przed pierwszym użyciem preparatu należy sprawdzić trwałość koloru na powierzchni w mało widocznym miejscu
 

SKŁAD:
Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, PEG/PPG-27/30, Copolymer, Copolymer-3, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, Sodium Benzoate.

Produkty powiązane