O nas

 
 
Sklep Internetowy Crazy World Pets rozpoczął działalność 12.07.2011 roku . Pomysł na rozpoczęcie własnej działalności i otworzenie sklepu narodził się z połączenia miłości do zwierząt oraz kilkuletniej pracy w branży zoologicznej.

 

 

Naszym priorytetem jest stworzenie takiej atmosfery, w której każdy Klient będzie czuł się swobodnie i będzie mógł liczyć na rzetelną poradę, miłą obsługę oraz różnorodność towaru o wysokiej jakości.

W profesjonalnej obsłudze klientów i doborze najlepszych produktów pomaga nam doświadczony personel sklepu stacjonarnego, który ma bardzo szeroką wiedzę zoologiczną i duże doświadczenie handlowe.

Jesteśmy na razie małą grupą, ale wkładamy w nasz ą działalność wiele zaangażowania i serca. Sklep internetowy jest  odpowiedzią na potrzeby niektórych naszych Klientów, którzy chcieliby robić u nas zakupy, a z racji odległości, nie jest możliwe, aby odwiedzali nas tak często jak chcą. Mamy nadzieję, że będzie to dla Nich udogodnienie oraz wygoda. 

Zapewniamy sprawdzone produkty znanych marek, szybką i miłą obsługę, wiele ciekawych promocji. Liczymy, że razem z Państwem będziemy doskonalić nasze sklepy, zarówno stacjonarny jak również internetowy. Jesteśmy otwarte na opinie, życzenia i uwagi naszych Klientów, gdyż jesteśmy zdania, że razem możemy więcej i lepiej . Jeżeli zdarzy się, że towaru, który Państwo chcieliby zakupić nie będzie aktualnie na stanie, proszę się z nami skontaktować. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa potrzeby i zrealizować zamówienie. Chcemy być dla Państwa sklepem przyjaznym, jak również profesjonalnym. Mamy również nadzieję, że nowoczesna technologia usprawni nasze kontakty z Klientami i sprawi, że współpraca nasza będzie sprawna i prowadzona w miłej atmosferze.

Pozdrawiamy i zapraszamy

FOX sklep zoologiczny