Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Bosch

Suche karmy dla psów niemieckiej firmy Bosch, optymalnie zbilansowane i zapewniające psom właściwą porcję składników odżywczych. Szeroka gama pozwoli dopasować odpowiednią karmę do wielkości i wieku psa.

Firma Bosch Tiernahrung GmbH & Co to jeden z najlepszych producentów karmy w Europie.


Suche karmy dla psów firmy Bosch są smaczne, łatwo przyswajalne i optymalnie zbilansowane, aby zapewnić psu najwłaściwszą porcję składników odżywczych, najlepiej dopasowaną do jego potrzeb. Celowo zrezygnowano z syntetycznych substancji barwiących, konserwujących, zapachowych i smakowych, tak jak i z wywołującego często alergię białka sojowego. Są to karmy w pełni naturalne, produkowane zgodnie z najwyższymi standardami higieny i jakości.


Początki firmy Ewenement to owoc pasji i miłości do psów. W 1981 Iwona Magdziarska, właściciel firmy, założyła hodowlę bokserów Ewenement. Jako międzynarodowy sędzia kynologiczny, doświadczony hodowca, a przede wszystkim oddany miłośnik zwierząt - w trudnych czasach poszukiwała dla swoich bokserów wszystkiego co najlepsze. W ten sposób nabyła na jednej z niemieckich wystaw psów karmę bosch, która okazała się pierwszym produktem, który nie powodował uczuleń i problemów z nietolerancją pokarmową u jej psów.

We wrześniu 1990 roku powstała firma "Karmy i akcesoria dla psów", która rok później została dystrybutorem firmy bosch na Polskę. Kolejne lata to obok sukcesów wystawowych i rozwijania marki bosch, także dystrybucja sprzętu do hodowli i tresury psów.

W 1993 roku firma zmieniła nazwę na obecną - PPHU Ewenement i stopniowo rezygnuje z akcesoriów hodowlanych koncentrując się całkowicie na sprzedaży karmy.

Dzisiaj, firma Ewenement to 20 osobowy zespół doskonale wyszkolonych pasjonatów zoologii, w dużej części hodowców psów lub kotów, własne magazyny logistyczne, transport, siła przedstawicieli handlowych i sprawnie działająca sieć dystrybucji.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów