Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Zolux

Rozmaite, wysokiej jakości artykuły dla zwierząt domowych.
Obecny w 49 krajach oraz działający jako uprzywilejowany partner podmiotów działających w branży artykułów dla zwierząt, ZOLUX w swoim katalogu ma zaszczyt przedstawić Państwu nie tylko przedmioty niezbędne dla każdej rodziny zwierząt, lecz również produkty innowacyjne, które na pewno różnią się od oferty Państwa klientów.

Regularnie doceniane na rozdaniach nagród, innowacje owe potwierdzają naszą chęć wprowadzania na rynek nowych rzeczy, jednocześnie nie pomijając produktów kluczowych w Państwa działach.

Z upływem lat, Zolux potrafił poszerzyć swoją działalność dzięki rozwojowi wewnętrznemu oraz zewnętrznemu. Firma jest teraz obecna we wszystkich segmentach rynku zoologicznego: psy, koty, gryzonie oraz ryby. Actizoo jest marką wyspecjalizowaną w akwarystycznych produktach technicznych.

Zolux wykorzystuje obecnie markę Muscat dla produktów przeznaczonych dla psów i kotów oraz Zolux w dziale produktów przeznaczonych dla ptaków, gryzoni i ryb.

Zolux poszerza swoją obecność coraz bardziej poza granice własnego kraju, zwłaszcza w Europie. Firma otworzyła ostatnio biuro w Niemczech oraz filię w Polsce, co pozwoli na zacieśnienie bezpośrednich kontaktów w tej strefie geograficznej i nawiązanie nowych.

Zolux ma coraz więcej silnych partnerów i dystrybutorów zagranicznych, w znacznej mierze dzięki wystawom branżowym.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów