Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Beaphar

Holenderska firma Beaphar zajmująca się produkcją wysokiej jakości karm i preaparatów do pielęgnacji gryzoni, królików, fretek, ptaków, gadów, kotów i psów. 

BEAPHAR jest nastawioną na rozwój, produkcję i marketing organizacją wytwarzającą kompletną gamę produktów dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt domowych.


Firma została założona w roku 1943 przez Bernarda Aa i do dnia dzisiejszego jest własnością rodziny.


Dzięki niesamowicie szerokiej ofercie BEAPHAR zajmuje bardzo silną pozycję zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Produkty wytwarzane w Holandii są eksportowane do 86 krajów na całym świecie i dystrybuowane przez wyłącznych importerów. W krajach takich jak: Holandia, Francja, Niemcy, Polska, Wielka Brytania, Belgia, Czechy i Hong Kong, Węgry, Szwajcaria, Włochy, znajdują się filie dystrybucyjne stanowiące współwłasność firmy.


W ofercie znajduje się ponad 800 różnych produktów przeznaczonych do sprzedaży w specjalistycznych sklepach zoologicznych.


W Holandii BEAPHAR jest jedną z pierwszych weterynaryjnych firm farmaceutycznych, nad którą nadzór sprawuje Ministerstwo Zdrowia Publicznego Holandii. GMP (Good Manufacturing Practise – Dobra Praktyka Produkcyjna) oznacza, że wszystkie procesy, które mają miejsce w firmie są kontrolowane przez niezależne instytucje. Dotyczy to wszystkich etapów produkcji. Kontroli podlegają więc zarówno dostawcy surowców, jak i proces przetwarzania  a także konserwacja produktów i ich przechowywanie lub nawet dostarczanie informacji o produkcie.


 


 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów