Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: Farmina

Włoska firma produkująca najwyższej jakości karmę dla psów i kotów pod kilkoma liniami, m.in. z mniejszą zawartościa zbóż lub ich totalnym brakiem, a także linię karm weterynaryjnych. 

Historia Farminy rozpoczęła się w 1965 roku, kiedy doktor Francesco Russo założył Russo Feed – firmę specjalizująca się w sektorze paszowym, która działała w południowych Włoszech.


W 1999 syn Franceska, doktor Angelo Russo, który dołączył do firmy ojca, zdał sobie sprawę z potencjału, jaki przedstawiał sektor pasz dla zwierząt hodowlanych i postanowił wkroczyć na rynek. To właśnie w tym czasie doktor Angelo Russo zaczął współpracować z angielską firmą Farmina Pet Foods z siedzibą z Ingatestone, zdobywając niezbędną wiedzę dotyczącą suchej karmy dla zwierząt. 


Farmina Pet Foods wykorzystuje kurczaka, jagnięcinę, ryby oraz jaja jako podstawowe źródło białka. To wszystko przyczynia się do tworzenia lekkostrawnej karmy z białkiem o wysokiej wartości biologicznej.

Tłuszcze stanowią główne źródło energii dla kotów i psów. Wybór lipidów użytych w karmie ma duże znaczenie dla dostarczania wszystkich niezbędnych kwasów tłuszczowych gwarantujących poprawne żywienie oraz przyczynia się do uatrakcyjnienia smaku karmy.

Lekkostrawność oraz biodostępność węglowodanów w naszych karmach jest wynikiem użycia  żu,  niemodyfikowanej genetycznie, ale również jęczmienia, ziemniaków oraz owsu, składników o niskim indeksie glikemicznym. W zbilansowanej diecie odpowiednia ilość dostarczanego błonnika odgrywa istotną rolę w regulacji pasażu jelitowego niestrawionego pokarmu. 

Witaminy, minerały, naturalne przeciwutleniacze i aminokwasy są niezbędne dla zdrowej diety.

Badania Farminy przeprowadzone w ostatnich latach doprowadziły do stworzenia szerokiej gamy produktów, które zaspokajają żywieniowe potrzeby psów i kotów w zależności od ich wieku, wielkości, poziomu aktywności fizycznej, kondycji fizjologicznej oraz chorób.
Więcej
na stronę
Pokazuje 121 - 130 z 130 elementów
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów z nietolerancją pokarmową, pomocna przy podtrzymywaniu funkcji troficznych skóry, gruczołów przyodbytniczych, uszu i oczu. Karma o smaku śledzia z ziemniakami.

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów cierpiących na infekcje stawów i kości oraz metabolicznych zaburzeń stawowych. 

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 72,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla wykastrowanych psów dorosłych powyżej 10kg, zapobiegająca powstawaniu kamieni nerkowych oraz kontrolująca prawidłową masę ciała.

  72,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 72,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla wykastrowanych psów dorosłych ras małych (1-10kg), zapobiegająca powstawaniu kamieni nerkowych oraz kontrolująca prawidłową masę ciała.

  72,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów pomocna w zmniejszeniu nadmiernej wagi ciała i w leczeniu cukrzycy.

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów z zaawansowaną chorobą nerek, ogranicza powstawanie kamieni szczawianowych, cystynowych i moczanowych alkalizując mocz.

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów z chroniczną lub przejściową niewydolnością nerek; wspomaga leczenie zastoinowej niewydolności serca. 

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów stworzona z myślą o rozpuszczaniu i zapobieganiu nawrotom kamieni struwitowych. Karma o smaku delikatnego kurczaka z ryżem.

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów cierpiących z powodu chorób dolnego układu moczowego.

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 101,90 zł

  Kompletnie zbilansowana dietetyczna karma stworzona z myślą o psach z nietolerancją pokarmową na składniki odżywcze, cierpiących na alergie pokarmowe i atopie. Polecana w ograniczeniu atopowego zapalenia skóry i nawracających biegunek. Karma o delikatnym, rybnym smaku.  

  101,90 zł
  2 - 5 dni robocze
Pokazuje 121 - 130 z 130 elementów