Promocje

Promocje

otyłość Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 89,90 zł

  Kompletnie zbilansowana karma dietetyczna dla psów pomocna w zmniejszeniu nadmiernej wagi ciała i w leczeniu cukrzycy.

  89,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 59,90 zł

  Sucha karma dla psów z problemami trawiennymi, w szczególności ostrą i przewlekłą biegunką, zapaleniem trzustki, hiperlipidemią, limfangiektazją, zewnątrzywdzielniczą niewydolnością trzustki, przerostem flory bakteryjnej, enteropatią wysiękową.

  59,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 69,90 zł

  Sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeniami trawiennymi, w szczególności: ostrą i przewlekłą biegunką, chorobą zapalną jelit (IBD), zaburzeniami wchłaniania i trawienie, przerostem flory bakteryjnej jelit, zewnątrzwydzielniczą niewydolnością trzustki, zapaleniem żołądka, okrężnicy, przewlekłym zapaleniem trzustki i encefalopatią wątrobową.

  69,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 219,00 zł

  Sucha karma dla dorosłych psów otyłych, kastrowanych lub w podeszłym wieku, które są na diecie eliminacyjnej, posiadają alergię pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi, nietolerancję pokarmową, chorobę zapalną jelit, zewnątrzywdzielniczą niewydolność trzustki, przewlekłą biegunkę lub przerost flory bakteryjnej.

  219,00 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 53,90 zł

  Sucha karma dla psów dorosłych cierpiących na cukrzycę, otyłych, z przewlekłymi zatwardzeniami, z zapaleniem okrężnicy reagującym na włókno, hiperlipidemią towarzyszącą nadwadze.

  53,90 zł
  2 - 5 dni robocze
 • 309,00 zł

  Sucha karma dla psów z bakteryjnym zapaleniem pęcherza moczowego, która rozpuszcza kamienie struwitowe i zapobiega nawrotom kamicy struwitowej i oksalatowej. Stworzona z myślą o zwierzętach sterylizowanych lub z nadwagą.

  309,00 zł
  2 - 5 dni robocze
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów