Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Monge

Suche i mokre karmy dla psów i kotów.

Monge tworzy historię karm dla psów już od 1963 roku, kiedy to z pomysłu Baldassare Monge w Monasterolo di Savigliano rozpoczęto produkcję pierwszych mokrych karm.


Uznanie i pozycja na rynku, jaką dziś cieszą się karmy Monge, to przede wszystkim efekt pełnego zaangażowania, oddania i pasji kolejnych generacji rodziny Monge oraz profesjonalistów z branży. Dzięki inwestycjom w innowacyjność, badania i rozwój, firma nieustannie się rozwijała, a na rynek krajowy i europejski wprowadzano nowe linie produktów.


Dzisiaj Grupa Monge stanowi najważniejszy ośrodek produkcyjno - przemysłowy w sektorze karm dla psów i kotów, dodatkowo wiosną tego roku powiększony o najnowocześniejszy w Europie zakład produkujący suche karmy.


Karmy Monge gwarantują dobre samopoczucie i zdrową dietę psów i kotów. Z uwagi na różnorodne zapotrzebowania naszych małych przyjaciół, kompozycje składników są starannie dobierane w zależności od wielkości, prowadzonego trybu życia i wieku naszych pupili, aby zapewnić optymalne proporcje poszczególnych elementów.


Obecnie produkty Monge cechują się najlepszą na rynku relacją jakości do ceny, co pozwoliło na stabilny rozwój marki oraz zdobycie zaufania milionów konsumentów i podniebień naszych czworonożnych przyjaciół.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów