Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Biowet Puławy

Biowet Puławy Sp. z o.o. jest w pełni polską, nowoczesną wytwórnią leków weterynaryjnych.

Poprzez swoją działalność, w znacznym stopniu przyczynia się do ochrony zdrowia zwierząt i ludzi. Zabezpiecza służbę weterynaryjną, polskie rolnictwo i hodowców w skuteczne i bezpieczne leki najnowszej generacji.


Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 50 preparatów obejmujących: szczepionki, preparaty diagnostyczne,  antybiotyki, preparaty wapniowe,  sulfonamidy, środki przeciwpasożytnicze, preparaty mineralno-witaminowe  oraz  wiele innych specjalistycznych grup leków przeznaczonych dla różnych gatunków zwierząt.Celem firmy jest wytwarzanie bezpiecznych i  skutecznych produktów leczniczych, o odpowiedniej jakości, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawa farmaceutycznego.


Produkty są udoskonalane poprzez wdrażanie nowych technologii i metod badawczych.


Spółka posiada Wydział Preparatów Iniekcyjnych, który  jest jednym z nowocześniejszych obiektów w Polsce. Obszar  produkcyjny stanowi kompleks  pomieszczeń czystych z systemem śluz, zaopatrywanych w filtrowane powietrze za pomocą instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej, zapewniającej odpowiedni gradient ciśnień między pomieszczeniami.


Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów