Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Dolfos

DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt.  

Oferowane produkty wytwarzane są z najlepszych dostępnych surowców, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin chronionych, makro- i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, probiotyków, substancji smakowo-zapachowych.

Produkcja odbywa się w zakładach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne. Profesjonalny personel czuwa nad jakością, poprzez system kontroli jakości i specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Nie jest to wielki koncernem - dzięki temu zarządzanie jest sprawne i odnacza się wysoką elastycznością. 

Wszystko to sprawia, że dynamicznie rośnie zapotrzebowanie produkty, a DOLFOS kojarzy się wielu hodowcom 
z rozwiązywaniem dotychczasowych problemów żywieniowych swoich podopiecznych i poprawą opłacalności produkcji zwierzęcej. Rośnie także zainteresowanie produktami Dolfos poza granicami Polski.

Na stronie internetowej można zapoznać się z produktami, które są niezbędnymi elementami racjonalnego chowu zwierząt. Producent zachęca do przeanalizowania przykładowych receptur pasz z użyciem produktów firmy DOLFOS i kontaktu z konsultantami do spraw żywienia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów