Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Ceva

Jedna z najszybciej rozwijających się weterynaryjnych firm farmaceutycznych. Obecnie znajduje się na dziewiątym miejscu na świecie wśród największych grup zajmujących się zdrowiem zwierząt chociaż istnieje dopiero od 1999r.

Ceva zaangażowana jest w walkę z rozprzestrzenianiem się chorób zakaźnych przenoszonych przez zwierzęta dzikie i domowe oraz przez ptaki na ludzi – chorób zwanych zoonozami, włączając ptasią grypę, brucelozę oraz gorączkę Q.


Ceva w sposób widoczny popiera oraz bierze udział w wielu akcjach dobroczynnych oraz programach społecznych na całym świecie. Zakres pracy obejmuje badania, opracowywanie, produkcję oraz dostarczanie produktów leczniczych dla zwierząt najuboższym właścicielom zwierząt hodowlanych na świecie, czego dobrym przekładem jest program SOS w Ugandzie; czy dostarczanie obroży DAP (Dog Appeasing Pheromone) największemu ośrodkowi pomocy psom w Wielkiej Brytanii, by zmniejszyć stres życia w schronisku.


Ceva z powodzeniem łączy zyskowność z długofalowym wzrostem.


Nasza światowa działalność biznesowa podzielona jest na sześć głównych stref: Europa Zachodnia, Europa Centralna i Wschodnia (włączając Turcję), Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Afryka/Środkowy Wschód i Azja/Pacyfik.


Bezpośrednio obecna w 40 krajach, 11 ośrodków badawczo-rozwojowych, 17 miejsc wytwarzania oraz 2 543 pracowników na całym świecie. Firma skupia się na badaniu, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów farmaceutycznych oraz szczepionek dla zwierząt towarzyszących, drobiu, przeżuwaczy i świń.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.