Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Alpha Spirit

Alpha Spirit jest innowatorem, wizjonerem, chce wrócić do natury i dać Twojemu psu jedzenie organicznie odpowiednie we współczesnym świecie. Alpha Spirit stworzyliśmy z jasną misją – zwrócić naszym psom ich korzenie, ofiarować im idealny pokarm – taki, jakim żywili się ich przodkowie – wilki. Linia wysokiej jakości przysmaków dla psów.

Od 1920 roku prowadzona jest rodzinna firma, produkującą karmę dla zwierząt, od 20 lat specjalizuje się w karmach dla psów i kotów. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku karm potwierdziło przekonanie o potrzebie dostarczenia karmy z wszystkimi składnikami odżywczymi. TENDERIZE TECHNOLOGY to bardzo nowoczesny i zastrzeżony proces produkcji, aby móc zaoferować Twojemu psu kompletne i prawidłowe pożywienie, przysmaki, paluszki oraz kości – najlepsze produkty do ochrony zębów, bogate w źródło wapnia.


Bez mączek mięsnych, bez dehydratyzowanych składników, bez glutenu, bez zbóż. Wszystkie te cechy oznaczają, że te produkty nie uczulają. “Naszym sekretem jest to czego nasze produkty nie zawierają!”. Produkty z 85% mięsa oraz 15% tofu  stanowią gwarancje żywienia Twojego najlepszego przyjaciela.


Wszystkie  składniki naszych produktów nadają się do spożycia dla ludzi. Wszystkie wytworzone produkty zawierają najwyższej jakości mięso. Proces wytwarzania jest ściśle kontrolowany.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.