Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Evanger's

Największa od roku 1935 firma amerykańska produkująca naturalną, mokrą karmę dla psów i kotów. Oparta na kurczaku, jagnięcinie, kaczce, wołowinie, indyku, łososiu i makreli.

Założyciel firmy Fred Evanger był hodowcą championów rasy Dog Niemiecki. Gorąco wierzył, że dobre zdrowie szczeniaków i dorosłych psów jest w znacznym stopniu zależne od pożywnej, odżywczej karmy pozbawionej konserwantów i sztucznych dodatków. Pan Evanger, nieusatysfakcjonowany jakością pożywienia dla zwierząt dostępnego w owym czasie na rynku postanowił wybudować własną fabrykę.


Evanger's od początku istnienia firmy produkuje naturalne produkty pozbawione sztucznych konserwantów, ulepszaczy smaku i soli, które cieszą się dużym uznaniem wśród hodowców i weterynarzy już od ponad 50 lat na amerykańskim rynku.  


Acana Polska po raz pierwszy spotkała się z produktami Evanger’s na targach zoologicznych w Chicago. Właściciel firmy był zachwycony jakością mokrej karmy dla psów, która nie była wówczas dostępna na Polskim rynku. Jakość składników: świeże mięso, naturalne, bez sztucznych ulepszaczy, bez dodatku soli oraz pełne wartości odżywczych warzywa, a do tego profil  rodzinnej, amerykańskiej firmy i jej niesamowita historia – te argumenty przekonały Produkty Evanger’s są obecne na Polskim rynku już od ponad 3 lat, zyskują coraz szerszą rzeszę fanów, których przekonuje smakowitość oraz najwyższa jakość składników. Bardzo bogata oferta różnorodnych smaków i wariantów mokrej karmy dla psów i kotów ciągle się powiększa. Formuły oparte na kurczaku, jagnięcinie, kaczce, wołowinie, indyku, łososiu i makreli. 

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów