Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Botaniqa

Botaniqa to eksplozja egzotycznych zapachów przywodzących na myśl skąpane w tropikalnym słońcu owoce. Daj się oczarować fascynującym zapachom natury i poczuj przyjemność ze stosowania produktów Botaniqa. Szampony i odżywki dla zwierząt.

Pies, kot, fretka, świnka morska i wszystkie zwierzęta obecne w naszych domach powinny mieć właściwą opiekę oraz dostosowaną do ich potrzeb pielęgnację. Tylko wtedy będą one szczęśliwymi przyjaciółmi naszych domów i nas samych. 


W naszym życiu niezwykle ważna jest natura i jej dobroczynne właściwości. Dlatego też w produktach użyto 100% naturalne ekstraktów z owoców takich jak soczysty Granat, odżywcze Cupuaçu, nawilżające Shea czy też wspaniałe jagody Açaí. Wszystko po to, aby wzmocnić, odżywić, nabłyszczyć i zawsze cieszyć się pięknem czystej i przede wszystkim zdrowej szaty naszych Pupili.


Pracując nad linią Botaniqa udało się stworzyć produkty, które zachowują swoje pełne właściwości w rozcieńczeniu 1:5. Produkty niezwykle łatwo nałożyć i rozprowadzić, a następnie jeszcze łatwiej je wypłukać. Dlatego też ich stosowanie zapewnia nie tylko wspaniałe efekty pielęgnacyjne, ale także niezwykłą przyjemność w zastosowaniu.
Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów