Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Orijen

Biologicznie odpowiednia karma sucha dla psów i kotów. Zapewnia doskonałe zdrowie dzięki wysokiej jakości kanadyjskim składnikom jakości super premium.

Orijen zaczynał jako niewielki, regionalny producent karm dla psów i kotów w 1985 roku. Sprzedając swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie zdobył doskonałą reputację i zaufanie. Fabryka usytuowana jest w sercu urodzajnych ziem stanu Alberta w Kanadzie, gdzie od ponad 25 lat z oddaniem tworzona jest najwyższej jakości, nagradzaną karmę dla psów i kotów.


W odróżnieniu od konwencjonalnych producentów skupiano się na tworzeniu karm odżywiających psy i koty zgodnie z ich ewolucyjnym i anatomicznym przystosowaniem do diety wysokobiałkowej, opartej na różnorodnych gatunkach ŚWIEŻEGO mięsa.


To oznacza, że nie używa się w produkcji wysokoprzetworzonych składników, które zwykle są wykorzystywane do masowej produkcji konwencjonalnych karm.


Podstawą są ŚWIEŻE, nigdy nie mrożone składniki mięsne. Zwierzęta są chowane i pozyskiwane w naszym regionie (stan Alberta, Kanada) przez hodowców i rybaków godnych zaufania. ŚWIEŻE, regionalne składniki, których używamy do produkcji naszych karm są niezrównane pod względem jakości. Nie znajdziesz ich w żadnej innej karmie.


Wszystkie składniki naszych karm: drób z wolnego wybiegu, ryby poławiane w naturalnym środowisku, czerwone mięso - są przydatne do spożycia przez ludzi, co potwierdza certyfikat nadany przez Rząd Kanady. Są dostarczane do naszej fabryki ŚWIEŻE każdego dnia, wolne od sztucznych konserwantów, przepełnione odżywczymi składnikami, które w pełni odżywią Twojego psa czy kota.


Dziś wiele firm marketingowych i międzynarodowych koncernów sprzedaje karmy, ale ich nie produkuje. Na ich tle my wyróżniamy się jako dumny, niezależny producent karm dla psów i kotów. Nasze produkty tworzymy z prawdziwą pasją we własnej, niezależnej fabryce w Albercie (Kanada). I ponieważ Wasze zaufanie znaczy dla nas bardzo wiele, nigdy nie zrobilibyśmy tego w inny sposób.


Wszystko zaczęło się od naszej prawdziwej pasji do psów i kotów. Z myślą o naszych własnych pupilach stworzyliśmy ORIJEN - Biologicznie Odpowiednią karmę, która odżywia psy i koty w zgodzie z naturą.


Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów